Aktuality

Pomoc Dobrého anděla

Vážení rodiče a jiní blízcí dětí narozených s AJ,

Před časem jsem byla oslovena organizací ČAVO (Česká asociace pro vzácná onemocnění) www.vzacna-onemocneni.cz a po schválení členství mi bylo pro nás nabídnuto, že se můžeme také stát adresáty projektu Dobrý anděl http://www.dobryandel.cz/ – tato pomoc byla rozšířena i na jiná onemocnění než je rakovina u dětí.

Z ČAVO mi napsali, že se na ně obrátil nadační fond Dobrý anděl, o jehož činnosti jistě víte z kampaně probíhající v televizi a z billboardů. Nabízí nám spolupráci při pomoci rodinám, které se dostaly do finanční nouze. Ačkoli pomáhá především rodinám, v nichž se vyskytuje onkologické onemocnění, rozhodl se fond rozšířit svou pomoc i na rodiny s dětmi se vzácnými a závažnými onemocněními, která nejsou nutně onkologické povahy.

ČAVO mi zaslala rovněž formulář žádosti o finanční pomoc a přiložený: dopis Dobrého anděla. V případě Vašeho zájmu Vám mohu přihlášku zaslat elektronicky. Pokud patříte k rodinám, které se kvůli diagnóze dítěte ocitly ve finanční nouzi, prosím, pozorně si vše pročtěte, případně kontaktujte linku uvedenou v dopise Dobrého anděla a pak můžete vyplnit formulář a zaslat ho nadačnímu fondu.

Hana Regnerová

155 komentářů u „Aktuality

  1. Dobrý den, byla vložena nová záložka Aktuality.

Komentáře nejsou povoleny.